وکیل مواد مخدر در اهواز

وکیل مواد مخدر در اهواز

وکیل مواد مخدر در اهواز

بهترین وکیل مواد مخدر در اهواز 

مواد مخدر را به چهار گروه اصلی تقسیم می‌کنند

۱) depressant

مواد مخدری که واکنش های مغز را آهسته می‌کند.

اثرات: کم شدن سرعت تنفس و ضربان قلب – کم شدن فشار خون – خواب آور

(هروئین، تریاک، مورفین)

۲) stimulant

مواد مخدری که به سیستم عصبی بدن سرعت می‌بخشد.

اثرات: بیشتر شدن سرعت تنفس و ضربان قلب، بیشتر شدن فشار خون، جلوگیری از خواب

(کوکائین- نیکوتین)

۳) hallucinogen

مواد مخدری که باعث حالت‌هایی مثل هذیان می‌شود.

اثرات: از دست دادن حافظه؛ لرزش؛ حالت استفراغ و عوض شدن اخلاق

(PCP- LSD)

۴) inhalant

مواد مخدری که از طریق استنشاق استفاده می‌شود.

اثرات: آهسته شدن فرآیند مغز، بیشتر شدن ضربان قلب و سردرد

(ماری‌جوانا)

سرعت مسمومیت توسط مواد مخدر:

– خوردن: بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه

– تزریق کردن در رگ :بین ۱۵ تا ۳۰ ثانیه

– تزریق کردن در ماهیچه: بین ۳ تا ۵ دقیقه

– استنشاق: بین ۵ تا ۸ ثانیه

– ریختن در چشم: بین ۳ تا ۵ دقیقه

 آثار مواد مخدر بر مغز

مهم‌ترین محل تاثیر مواد مخدر بر مغز است. در مغز گیرنده‌هایی وجود دارد که این مواد بر آن‌ها اثر می کنند. این گیرنده‌ها به ۳ گروه تقسیم می شوند:

۱- اثر بر گروه اول سبب تنظیم و کاهش احساس درد، کاهش فعالیت مرکز تنفس، یبوست و اعتیاد می‌شود.

۲- اثر برگیرنده های دوم سبب کاهش احساس درد و افزایش حجم ادرار می‌شود.

۳- اثر مواد مخدر بر گیرند‌ های گروه سوم سبب کاهش احساس درد می‌شود.

اثار سوء مواد مخدر

در شرایط معمولی وقتی بشر از انجام دادن کاری لذت ببرد و به عبارتی دیگر پاداش بگیرد، از مناطق پایینی مغز او موادی به اسم دوپامین و نوراپی نفرین ترشح می‌شود و بر روی قشر و سایر مراکز حیاتی آن اثر می‌کند و احساس لذت و پاداش به او دست می‌دهد و سعی در تکرار آن عمل دارد. یکی از آثار سوء مواد مخدر فعال شدن همین سیستم است. بنابراین کسانی که یک بار با این مواد آشنا می‌شوند چون سیستم پاداش در مغز آنها تقویت شده، تمایلی شدید به تکرار مصرف آن پیدا می‌کنند. از بین مواد مخدر هروئین به سهولت در چربی حل می‌شود. مغز انسان نیز مقدار زیادی چربی دارد و بنابراین در مقایسه با مرفین و مشتقات آن، هروئین پس از مصرف در زمان کوتاه‌تری روی مغز اثر می‌کند. کدئین نیز که از مشتقات تریاک است به آسانی در سیستم گوارش جذب شده و در بدن تبدیل به مرفین می‌شود. در یک مطالعه روشن شده است که در معتادان، یکی از آثار سوء مصرف مواد، کاهش جریان خون در بعضی از نواحی مغز است.

اثرات مواد مخدر بر رفتار

۱- این مواد حالت خمودگی، ابر گرفتگی شعور ایجاد می‌کنند یعنی می‌توانند بیداری بیش از حد بشر را کاهش دهند. مواد مخدر و الکل این حالت بیداری بیش از حد را کاهش می‌دهد. بنابراین آنهایی که کار فکری شدید، یکنواخت و خسته کننده می‌کنند با اولین آشنایی‌ها در معرض ابتلای به اعتیاد هستند و مواد مخدر و الکل ابتدا ظاهرا آنها را آرام می‌کند اما پس از مدتی قدرت مبارزه، کار و ثمر بخشی را از آنها می‌گیرد.

۲- قسمت اعظم دردهای بشر روانزاد است، انواع کمر دردها، پشت درد، سردرد، دل دردهای مزمن، دردهای عضلانی و استخوانی، می‌تواند جنبه روانی داشته باشد. کسانی که با مراجعه به پزشکان مختلف و استفاده از روش‌های مرسوم فرهنگی، تسکینی برای درد خود نمی‌یابند، در مقابل مواد مخدر بسیار آسیب پذیر هستند. این مواد اصل درد و عامل ایجاد کننده درد را از بین نمی‌برند فقط  شخص را نسبت به درد بی تفاوت می‌کنند. مثلاً اگر کسی شکستگی داشته باشد، درد ایجاد شده سبب کم حرکتی یا بی حرکتی عضو شکسته شده می‌شود و فرصتی برای محل شکسته ایجاد می‌شود تا استخوان سازی صورت گرفته و محل شکستگی ترمیم یابد اما مواد مخدر واکنش انسان را به درد که همان بی حرکتی و کم حرکتی است از بین برده و عضو حرکت کرده می‌تواند جوش خوردن شکستگی را به تأخیر بیندازد.

۳- در مسیر اعتیاد؛ بتا آندورفین‌ها که مواد شبه مخدر درون زا هستند کاهش می‌یابد، زیرا با ورود مواد مخدر خارجی جای شبه مرفین‌های مفید و تولید شده در بدن شخص را می‌گیرد. بنابراین پس از ترک اعتیاد و در حین آن که مواد مخدر خارجی به بدن نمی‌رسد و مغز، دیگر مواد شبه مرفین درون زا ترشح نمی‌کند، درد و حالت روحی ناخوش و اضطراب و بی‌قراری در شخص زیاد است که البته پس از مدتی که از ترک بگذرد مجدداً مغز مواد لازم را ترشح خواهد کرد.
۴- با کاهش آندورفین‌ها در مغز شخص معتاد و بدن او، خاصیت دشمن کشی مونوسیت‌‌ها که از سلول‌های دفاعی بدن هستند کاهش می‌یابد. بنابراین شخص معتاد نسبت به افراد سالم به عفونت‌ها حساستر است و زودتر مبتلا می‌شود.

اثرات مواد مخدر بر بدن

۱- مواد مخدر آن دسته از سلول های دفاعی بدن را که مسئول از بین بردن مهاجمان به بدن هستند، کاهش می‌دهند و نیز با کاهش فعالیت آن‌ها، می‌توانند سبب رشد سلول های سرطانی شوند

۲- تمامی داروهای مخدر و روانگردان، مغز و نواحی مخـتـلف بـدن را تـحت تـاثـیـر خـود قـرار می‌دهند و تعادل شیمیایی بدن را بر هم می‌زنند.

مواد روانگردان

تاثیرات روانی مواد مخرب بر هیچکس پوشیده نیست. در ذیل اشاره  مختصری به انواع مواد روانگردان و اثرات آن شده است.

مواد روانگردان به ۴ گروه تقسیم بندی می‌شوند:

  •  STIMULANT (محرک‌ها): افزایش انرژی، هوشیاری ذهنی و فـعالـیـت جـسـمــانی، کاهش خستگی، سرکوب گرسنگی، افزایش ضربان قبل و فشار خون. مثال: کـوکـائــین و کافئین.
  •  DEPRESSAN (سرکوبگرها): کاهـش انــرژی، هـوشیـاری ذهـنـی، ضـربـان قـلـب، فعالیت جسمانی و سرعت تنفس، کاهش سرعت عکس العمل،خواب آور و القاء حالت رویا. مثال: الکل ، مرفین و هروئین.
  •  HALLUCINOGENS (توهم زاها): تغـیـیـر و اخـتـلال در خـلق و خـو، ادراک و حــواس بینایی، شنوایی و احساسات، القاء حالت رویا. مثال: ماری جوآنا و ال اس دی.
  •  NARCOTICS (مخدرها): القاء بی‌حسی، کرختی،رخوت و خواب شدید.
وکیل مواد مخدر در اهواز

وکیل مواد مخدر در اهواز

پایان مقاله وکیل مواد مخدر در اهواز 
به درخواست شما کاربران عزیز چند نمونه قرارداد قرار میدهیم.

قرارداد عاملیت فروش و نمایندگی

این قرارداد فی مابین …………… از یک سو آقای …………… فرزند ……….. شماره شناسنامه …………….. صادره از …………… متولد ……………….. و پروانه کسب شماره ………….. به آدرس …………………… که منبعد در این قرارداد عامل نامیده می شود از سوی دیگر آقای …………….. فرزند …………. شماره شناسنامه ………….. صادره از ……………. متولد ……………. به عنوان واگذارنده عاملیت …………….. و با شرایط ذیل منعقد گردید.

ماده ۱) موضوع عبارت است از: اعطای نمایندگی و عاملیت فروش لوازم به عامل

ماده ۲) مدت از تاریخ انعقاد به مدت ……………… می باشد.

ماده ۳) نحوه عمل: عامل توسط ……………….. به …………. معرفی خواهد شد و کالاهای قید شده در معرفی نامه را که عمدتا شامل ……………… می باشد با هزینه خریداری و حمل و تخلیه نماید سپس با ارائه فاکتور و تعيين مبلغ دقیق هزینه های مستهلکه قیمت مناسب جهت فروش معین می گردد.

ماده ۴) کالاهای تحویلی به عامل بایستی طبق حواله های صادره از سوی ………….. که به امضای …………….. می‌باشد به فروش برسد.

ماده ۵) طبق این قرارداد مبلغی معادل ……………….. درصد بر روی کل مورد قرارداد / هر جزء مورد قرارداد به عنوان حق العمل عامل افزوده می شود. البته این مبلغ علاوه بر هزینه متعارف بارگیری و حمل و تخلیه مورد توافق می باشد.

ماده ۶) حق بازرسی و نظارت بر کار عامل برای ………………….. محفوظ خواهد بود و نماینده هرگاه صلاح بداند می تواند از کار عامل و نحوه عمل او بازدید نموده و توضیح بخواهد عامل موظف است زمینه بازدید و نظارت را فراهم نماید

ماده ۷) کالاهای تحویلی به عامل تا قبل از فروش عنوان المانت را داشته و عمل متعهد می شود مقررات امانت داری را رعایت نماید.

ماده ۸ محل نگهداری کالاها ………………… خواهد بود.

ماده ۹) حل و فصل موارد اختلافی بدوا به صورت مذاکرات اصلاحی و در مرحله بعد مراجع دادگستری می باشد.

ماده ۱۰) این قرارداد شامل ۱۰ بند در ……………… سه نسخه تنظیم و هرسه نسخه دارای حکم واحد بوده و و در تاریخ …………………… به امضای طرفین رسیده است , و نسبت به طرفین لازم الاجرا خواهد بود.

امضاء واگذار کننده عاملیت

امضاء عامل

شهود: ۱) آقای ……………… فرزند …………………

۲) آقای ……………….. فرزند ……………

قرارداد خدمات نظارتی

این قرار داد در تاریخ ……………..بین کمیته تحقیقات شرکت…………………. که از پس در این قرارداد کار فرما نامیده می شود به نمایندگی…………….. مدير عامل و رییس کمیته تحقیقات شرکت از یک طرف و خانم / آقای………. فرزند ……………دارند و شناسنامه شماره ………………….. شاغل در شرکت ………………… به آدرس و تلفن …………………. که از این پس در این قرارداد ناظر نامیده می شود به منظور انجام خدمات موضوع این قرارداد با شرایط زیر منعقد می گردد.

ماده ۱- موضوع قرارداد

موضوع این قرارداد انجام خدمات نظارت به شرح زیر میباشد:

همکاری ونظارت درانجام پروژه فوق بر اساس موارد اشاره شده در آیین نامه نظارت بر پروژه های تحقیقاتی

ماده ۲- مدت قرارداد

مدت انجام خدمات موضوع این قرارداد از تاریخ مبادله. … ماه می باشد و ناظر موظف است خدمات مربوطه را به طور کامل انجام دهد.

ماده ۳- حق الزحمه

مبلغ حق الزحمه ناظر از بابت انجام خدمات و موضوع قرارداد حداکثر………………. ریال می باشد که بر اساس ماده مربوطه در آیین نامه نظارت بر پروژه های تحقیقاتی شورای تحقیقات برق میباشد.

ماده ۴- نحوه پرداخت حق الزحمه

حق الزحمه ناظر به ترتیب زیر پرداخت خواهد شد :

۱-۴-ناظر پس از بررسی گزارش های واصله از کمیته تحقیقات آنرا دقیقا بررسی و مراتب را کتبا به دبیرخانه کمیته ارسال می نماید.

۲-۴-کمیته تحقیقات مربوطه پس از بررسی اقدامات انجام شده توسط ناظر مبلغ و میزان حق الزحمه ناظر را بر اساس آیین نامه از محل با سری پروژه پرداخت خواهد نمود

تبصره ۱: از مبالغ پرداختی به ناظر پنج در صد پایت علی الحساب مالیات کسر خواهد شد

ماده ۵- مالکیت اسناد

کلیه استاد، نقشه ها و مدارکی که در ارتباط با موضوع این قرارداد در اختیار ناظر قرار می گیرد متعلق به کارفرما است و پس از بررسی به کارفرما عودت داده می شود .

ماده ۶- دقت و کوشش

ناظر متعهد است که خدمات موضوع این قرارداد را با موضوع این قرارداد در اختیار ناظر قرار می گیرد متعلق به کارفرما است و پس از بررسی به کارفرما عودت داده می شود.

ماده ۷- حل اختلاف

هرگاه بین کارفرما وناظر اختلافی در مورد این قرارداد بروز نماید مسئله از طریق داوری حل وفصل خواهد شد.

ماده ۸ – نسخ قرارداد

این قرارداد مشتمل بر ۸ ماده در ۳ نسخه به امضای طرفین رسیده که تمامی نسخ اعتبار وأحد دارند.

کارفرما * ناظر:

کمیته تحقیقات شرکت

قرارداد جعاله

طرف اول قرارداد(جاعل): خانم / آقای ……………….. فرزند آقای …………….. دارای شناسنامه شماره……………… صادره از …………….. متولد…………….ساکن……………..طرف دوم قرارداد(عامل): خانم / آقای ………. فرزند آقای ………….. دارای شناسنامه شماره ………….. صادره از ………… متولد …………….. ساکن: ……………..مورد جعاله: رنگ آمیزی و نقاشی یک باب ساختمان مسکونی ده طبقه که هر طبقه آن چهار واحد است با راهروها و زیرزمین و پارکینگ(مشخصات فنی آن از حيث عرض و طول و ابعاد دیوارها و سقف ها و درب ها و پنجره ها و دستگویی ها و حمام ها و سایر سرویس ها و درب ورودی و مشخصات فنی رنگ از حیث استاندارد بودن و نام کارخانجات سازنده رنگها و نیز تعيين الوان مختلف مورد مصارف از قبیل کرم طوسی، سفید و غیره و نیز روغتی یا پلاستیکی بودن رنگ طبق صورت وضعیت امضاء شده طرفین است که نزد هر یک از طرفین موجود و معتبر است) با قید اینکه ساختمان مذکور احداثی در شش دانگ یک قطعه زمین به مساحت …………….. مترمربع دارای پلاک …………………. فرعی از……………. اصلی مزبور و باقیمانده از فرعی و اصلی مرقوم واقع در …………….. بخش ……………… ثبتی تهران محدوده و مورد ثبت سند مالکیت شماره …………….. مورخ … / … / – ۱۳ صفحه …………… جلد — بشماره چاپی ………………. صادره به نام و ملکی جاعل می باشد که نزد عامل محرز و مشخص است.

مدت قرارداد: از تاریخ زیر لغایت ……………. ماه کامل شمسی

حق الجعاله: اجرت عامل در انجام مورد جعاله مبلغ  ……………… ریال رایج است که جاعل متعهد گردیده آنرا در پایان مدت مرقوم نقدا به عامل بپردازد.

شروط: ۱- کلیه هزینه های ناشی از خرید مواد اولیه، صافکاری و بتونه، رنگ آمیزی و نقاشی و لوازم کار و دستمزد و مزایای کارگران و حق بيمه وغیره به عهده عامل است.

۲- عامل متعهد است پس از بتونه و صافکاری یک بار کلیه درب ها و پنجره ها و دیوارها و دستشویی ها و حمام ها وسقف های ساختمان مورد جعاله را به شرحی که در صورت وضعیت مزبور مندرج است به صورت آستری رنگ آمیزی کرده و سپس دوبار بر روی آستری رنگ آمیزی کند به نحوی که هیچ گونه سیاهی یا سایه رنگ یا شره و امثال در هیچیک از اماکن و درب ها و پنجره ها و سایر موارد جعاله مشاهده نگردد.

۳- ازاله زباله و سطل ها و قوطی های رنگ و فرچه های از حیز انتفاع افتاده و تمیز نمودن محوطه و نظافت ساختمان پس از اتمام عمل مورد جعاله با عمل می باشد.

۴- هر یک از طرفین حق رجوع از این جعاله را مادامی که عمل به اتمام نرسیده و یا قبل از شروع به عمل دارد ولی اگر جاعل در اثناء عمل رجوع نماید باید اجرت المثل عمل عامل را به نسيت عملی که کرده است بدهد هرچند فسخ از طرف خود عامل نیز شده باشد.

۵- استحقاق عامل به دریافت تمامت جعل موکول به انجام جعاله در موعد مقرر با گواهی داور ذيل الذكر می باشد.

۶- عامل متعهد و ملتزم است که در تحویل و انجام به موقع مورد جعاله طی مدت مرقوم اقدام نماید و در صورت تأخیر در انجام مورد جعاله عامل متعهد است روزانه مبلغ ……………… ریال به عنوان وجه التزام به جاعل بابت هر روز تأخیر بپردازد و جاعل حق دارد روزانه مبلغ………………… ریال وجه التزام مذکور را در صورت تأخير از اجرت کسر و باقی را بپردازد.

۷- در صورت بروز هرگونه اختلاف في مابین و نیز در رابطه با حسن انجام کار طبق مشخصات فنی مندرج در صورت وضعیت مزبور و هم چنین گواهی موضوع شرط پنجم این جعاله، طرفین داوری خانم/ آقای ……………. فرزند آقای …………. ساکن ……….. را پذیرفته و مورد را به داور مزبور ارجاع کرده و رأی آن داور برای طرفین در مورد ارجاعی قاطع و غير قابل اعتراض بوده و لازم الاجراء است. و ذینفع حق دارد در صورت تمایل به دادگاه صالحه مراجعه نماید.

سایر شروط: (در این قسمت اگر شروطی دیگر باشد تنظیم خواهد شد.)

این سند در ۲ نسخه که هر ۲ نسخه در حکم واحد است تنظیم و بین طرفین مبادله گردید.

محل امضاء طرف اول قرارداد(جاعل): * محل امضاء طرف دوم قرارداد(عامل):

تاریخ:

وکیل مواد مخدر در اهواز

وکیل مواد مخدر در اهواز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
+989225192408
تماس با ما
+989225192408