وکیل خانواده در کرمان

وکیل خانواده در کرمان

وکیل خانواده در کرمان

بهترین وکیل خانواده در کرمان

 • پیدا کردن و انتخاب یک وکیل خوب و مجرب برای طلاق و دعاوی خانواده به همان اندازه پیدا کردن یک مکانیک خوب برای ماشینتان یا یک مهدکودک خوب برای فرزندتان اهمیت دارد مطمئناً شما دنبال هر وکیلی نیستید! وکیلی می‌خواهید که بتوانید به او اعتماد کنید.
 • مطمئناً برای انتخاب و پیدا کردن وکیل مجرب و خوب طلاق و دعاوی خانواده، اول از بقیه پرس ‌و جو می‌کنید، دوستان و نزدیکانی که شرایط مشابه داشته‌اند و از وکیل استفاده کرده‌اند.
 • در این مطلب نکاتی آورده‌ایم که برای پیدا کردن وکیل مجرب و خوب برای طلاق بسیار برایتان مفید خواهد بود.انتخاب وکیل خوب طلاق تصمیم بسیار مهمی است چون وضعیت معیشتی و روانی و مالیتان در خطر است.
 • وکیلی را انتخاب کنید که تخصص وی طلاق و دعاوی خانواده باشد. توجه داشته باشید که از یک بدهکار شکایت ندارید یا نمی‌خواهید برای جرمی از شما دفاع کنند. می‌خواهید طلاق بگیرید و به همین دلیل به کسی نیاز دارید که با همه چم ‌و خم و روند طلاق و دعاوی خانوادگی و دادگاه‌ های خانواده آشنا باشد.
 • ابتدا با چند وکیل متخصص دعاوی خانواده مشاوره کنید. با اینکه وکیلی ممکن است اعتبار خیلی خوبی داشته باشد اما ممکن است از رفتار او خوشتان نیاید. وکیل انتخاب شده توسط شما نباید کسی باشد که با او احساس راحتی نمی‌کنید چون قرار است ساعات زیادی را با هم بگذرانید.
 • خود را برای پاسخگویی به تعداد زیادی از سوالات کلیدی وکیل آماده کنید. باید اطلاعات پایه و اساسی مثل طول مدت ازدواجتان، اسم و سن فرزندانتان، جدول زمانی زندگی‌ زناشویی تان، فعالیت‌ها، تغییرات و شغلی و از این قبیل را در اختیار وکیل قرار دهید. برای اینکه وکیل بتواند با احاطه و اشراف شما را در بهترین مسیر حقوقی قرار دهد لازم است اطلاعات زیادی در مورد شما داشته باشد.
 • میزان بودجه‌ و درآمدتان را به اطلاع وکیل برسانید. وکیل باید تصویر درستی از امور مالی و هزینه ‌های زندگی شما داشته باشد. همچنین اسناد و مدارک کلیه دارایی‌ها بدهی ‌های زناشویی خود را نیز تهیه کنید.
 • مطمئناً دوست دارید همه چیز در پروسه طلاق برایتان خوب پیش برود و به همه حق ‌و حقوقتان تمام و کمال دست پیدا کنید و انتخاب یک وکیل خوب و مجرب به شما برای رسیدن به این هدف کمک می‌کند. توجه داشته باشید دستمزد همه وکلا یکسان نیست اگر به دنبال خدمات حقوقی خوب و ویژه هستید طبیعتا مبلغ بیشتری باید هزینه کنید.
 •  صرف داشتن وکیل فارق از تجربه و تخصص، راهگشا نیست. اگر توانایی گرفتن وکیل را ندارید تحت نظر یک وکیل طلاق و دعاوی خانواده خوب و با تجربه و متخصص و با اخذ مشاوره به صورت مستمر، خودتان پروندتان را پیگیری کنید بجای اینکه به دلیل عدم توانایی مالی دنبال وکیل ارزان بروید !!! پس مشاوره با یک وکیل خوب و با تجربه و انجام کار توسط خودتان(در صورت عدم توانایی مالی) بهتر از داشتن یک وکیل ارزان و کم تجربه است.
 • درد و دلتان را برای یک غریبه ابراز کرده‌اید (اگر فرض کنیم که وکیل را از قبل نمی‌شناخته‌اید)! آیا وکیل مورد نظر واقعاً به حرف هایتان گوش می داد؟ یادداشت ‌برداری می‌کرد؟ به سوالاتتان پاسخ می‌داد؟ مهمتر اینکه آیا بعد از اینکه به او وکالت دادید و او را به عنوان وکیل خود انتخاب کردید و بعد از اینکه دفتر او را ترک کردید، پیگیر مسائلتان بود و در ۲۴ ساعت اول تماس ‌هایتان را پاسخ می‌داد؟ اگر اینطور نبود، باید وکیل دیگری برای خودتان پیدا کنید. شما به کسی نیاز دارید که طرف شما باشد و کمترین کاری که یک وکیل می‌تواند بکند این است که تلفنتان را در یک مدت زمان معقول پاسخ دهد یا در صورت عدم امکان پاسخ به تلفن در آن زمان، در اولین فرصت به شما پیام داده یا تماس بگیرد.
 • اقدام قانونی برای طلاق کاری دلهره‌ آور است اما با داشتن یک وکیل خوب و مجرب و توانا مصائب راه برایتان ساده‌تر و هموارتر خواهد شد.

ویژگی های یک وکیل خوب خانواده

 • یک وکیل خوب برای دعاوی خانوادگی ضرورتاً باید تجربه دانش و اطلاعات کافی در این خصوص را داشته باشد و پرونده های متعدد و موفق در مورد دعاوی خانواده داشته است.
 • یک وکیل خوب خانواده کسی است که در مورد مشکلتان به شما یک ذهنیت واقعی می دهد و گاهی صلاح را در این میبیند که شما را از تصمیمی که گرفته اید بر حذر دارد هر چند برایتان خوشایند نباشد.مثلاً گاهی زوج (مرد) به یک وکیل خانواده برای انجام کارهای طلاق خود مراجعه می نماید و ممکن است از طرف آن یک وکیل متخصص دعاوی خانواده چیزهایی بشنود که برایش خوشایند نباشد مثل اینکه برای طلاق عجله نکند و دست نگه دارد چون ممکن است با مسئولیت اعمال شرط نصف اموال مواجه شود و یا ضرورت پرداخت مهریه و حقوق مالی زوجه پیش آید در این فرض ممکن است شرایط خوبی برای وی ایجاد ننماید که البته همه اینها تحت مدیریت یک وکیل خانواده قابلیت سر و سامان دادن و نزدیک کردن زوج به خواسته خود را دارد و لازم است قبل از اقدام مقدماتی انجام شود.
 •  یک وکیل دعاوی خانواده برای شما معجزه نمی کند!!!  و کار وکیل صرفاً انتخاب راه درست و پیش بینی دعاوی احتمالی آینده و بطور کلی مدیریت حقوقی یک دعوا است. این درست ترین و منطقی ترین روشی است که می توان یک دعوای حقوقی را مدیریت نمود و اصولاً نتیجه رعایت این روش و چنین اقدامی موفقیت در دعوا است.
 •  فردی که به موقع به یک وکیل خانواده مراجعه می کند و در زمان خود اقدامات و دعاوی لازم و پیش بینی های ضروری یا به عبارت دیگر پیش دستی را در مکان و زمان مناسب انجام می دهد، خیلی بعید است نتیجه کلی این دعاوی، در نهایت برای وی شکست باشد.
 • بر خلاف آنچه که بعضی فکر می کنند ویژگی یک وکیل خانواده خوب، پنهان کاری و دروغگویی و قلب واقعیت یا به تعبیر عامیانه قالتاق بودن نیست. چرا که حکما گفته اند “راه نجات در صداقت است”. به تجربه دریافته ام و با یقین می گویم که صداقت و حرکت در مسیر درست هم شما را به آرامش می رساند و هم به خواسته و مقصود نزدیک می کند.

آیا با اعتیاد زوج به دیدن تصاویر مستهجن و پورنورگرافی، زوجه می تواند درخواست طلاق دهد؟

پاسخ :
بله اینها می تواند دلیل طلاق باشد ولی صرف بیان این ادعا و ذکر شفاهی این دلایل کفایت نمی نماید و شما باید اثبات نمائید که این وقایع رخ داده است.به طور کلی رفتار غیر اخلاقی شوهر به حدی که ایجاد عسر و حرج نماید یا برای زوجه ایجاد کراهت و تنفر شدید نماید می تواند دلیلی برای طلاق خلع باشد.

وکیل خانواده در کرمان

وکیل خانواده در کرمان

 سوال حقوقی – طلاق از طرف زوجه

مدت ٧ماه مي شه عقدكردم و خانمم بدون اجازه ميره مسافرت نزد خواهر و برادرش به مدت هفتاد روز و من به برادرش گفتم چرا اجازه نميگيره حالا ناراحت شده و درخواست طلاق داده و ميگه به درد هم نمي خوريم ايا دادگاه منو مجبور به طلاق مي كنه من تو مدت عقد نفقه و خرجيش رو مي دادم و شرايط دوازده گانه هم ندارم و نمي تونه ثابت كنم.

پاسخ : 

جهت صدور حکم طلاق به درخواست زوجه نیاز به دلایل و مواردی هست که در قانون پیش بینی شده، اگر دلیل همسرتون برای طلاق تنها همین مساله باشد، دلیل موجهی برای طلاق نیست از نظر قانون.

با این وجود اگر زوجه مصر به طلاق باشد و زمان زندگی جدا از هم شما طولانی شده باشد ممکن است قاضی با طلاق موافقت کند.

سوال حقوقی – تسریع پرونده طلاق

با شخصی ازدواج کردم .مدتی پس از ازدواج من را ترک کرد .بعد از چهارسال پیگیری پرونده نفقه خود را بستم .اما هنوز برای مهریه و طلاق پرونده باز دارم .من مهریه را نمی خواهم چون قصد ازدواج مجدد دارم و می خواهم این موضوع تمام شود. همسر سابق من فراری است و در شهر دوری ساکن است.چطور می توانم سریع تر پرونده را ببندم؟

پاسخ : 
سلام شما دو راه داريد راه اول اينكه همسرتون وكالت حق طلاق به شما بده و زودتر كار طلاقتون تموم بشود.
راه دوم اينكه حكم نفقه را قطعي كنيد تا بتوhنيد بابت طلاق اقدام كنيد. طلاق به درخواست زوجه که ماهیتا طلاق خلع محسوب می شود تشریفات و مراحلی دارد که باید طی شود هیچ راه حل ویژه ای برای تسریع پرسه طلاق یکطرفه وجود ندارد. سریعترین راه برای طلاق، طلاق توافقی است در صورتیکه از همسرتان وکالت داشته باشید یا همسرتان در دفتر وکالت ما حاضر شود ما ظرف حدود یک هفته طلاق را برای شما انجام خواهیم داد.

وکیل خانواده در کرمان

وکیل خانواده در کرمان

سوال حقوقی – طلاق در زمان زندانی بودن

به جرم سرقت ۱۸ماه زندان بودم، همسرم ناشزه و کلیه حقوق قانونی در ایام زندگی بذل کرده است. می تواند بدلیل زندانی بودن و عدم دریافت نفقه درخواست طلاق بدهد؟

پاسخ :
بخاطر ١٨ ماه نمي توانند درخواست طلاق نمایند، ولي به علت سابقه کیفری که دارید و عسرو حرج ميتواند اقدام كند.

سوال حقوقی – طلاق در خارج از کشور

من خارج از کشور زندگی می کنم. می خوام حق طلاق بدم به خانمم که ایشون هم اینجا با من زندگی می کنه. ما حدود شش ماه قبل ازدواج کردیم.به چه صورت اینکار رو باید بکنیم؟آیا از طریق سفارت اینجا به کسی در ایران وکالت بدم امکانش هست پیگیری بکنه یا راه دیگری داره؟

پاسخ : 
ضمن اینکه شما می توانید به یکی از معتمدین خود در ایران وکالت بدهید ولی بهترین گزینه برای شما انتخاب یک وکیل دادگستری و دادن وکالت به ایشان جهت تنظیم این وکالتنامه است تا با هماهنگی کامل با شما در تمام مراحل همراه شما باشد چون این مسئله حق طلاق پیچیدگی هایی دارد که بهتر است فردی که آگاه به امور است تنظیم نماید.

سوال حقوقی- رابطه بارداری زوجه با طلاق

من و همسرم می خواهیم به صورت توافقی جدا شویم و اینکه همسرم ۱٫۵ ماهه حامله است.آیا دادگاه بعد از طلاق گواهی سقط جنین به ما می دهد؟

پاسخ : 
خیر بعد از وضع حمل می تونید برای طلاق اقدام کنید.

سوال حقوقی – نحوه جدایی و پایان عقد موقت(صیغه)

زن و شوهری صیغه ۹۹ ساله کرده اند و ساکن فرانسه هستند.زن چطور میتواند طلاق بگیرد؟

پاسخ : 
لطف می کنید سال خود را واضح تر مطرح فرمایید. منظور شما این است که زن با صیغه ۹۹ ساله ساکن فرانسه است؟ تابعیت زن و شوهر متعلق به کدام کشور است؟ ضمن اینکه در عقد موقت یا به تعبیر عامیانه صیغه، طلاق وجود ندارد و زن می تواند از دادگاه یا شوهر خود تقاضای بذل مدت کند. البته اگر مرد راضی به این کار نباشد بسیار کار مشکلی است.

وکیل خانواده در کرمان

وکیوکیل خانواده در کرمان

تهیه و توزیع فیلم های مستهجن(درخواستی مردم عزیز کرمان)

۱ نقاشی- به نظر می‌رسد آنچه روزه ما به عنوان هرزه‌نگاری از آن یاد می‌کنید صرفاً نظر از هرزه‌نگاری متنی و نوشتاری با اولین خط ها و نقاشی ها بر دیوار غارها شکل گرفته است،

نقاشی ها و طراحی های گوناگون و مختلفی با موضوعاتی که امروزه هرزه‌نگاری به آنها اطلاق می گردد در آثار نقاشان قدیمی کشور های کهن مثل یونان رم مصر چین و حتی هند و ژاپن به چشم می خورد. از این رو به جرات می‌توان گفت که نخستین روش هرزه‌نگاری نقاشی بوده است.

۲متن- هرزه‌نگاری متن نوشتاری را هم می‌توان از نظر قدمت جزو قدیمی ترین روشهای تولید و توزیع هرزه‌نگاری دانست و بر گیری واژه های تحریک آمیز یا تصویر سازی ایجاد موقعیت های تخیلی تحریک آمیز  با اتکا به قدرت تخیل و تصویر سازی ذهنی خواننده ماهیت اصلی هرزه‌نگاری متنی را تشکیل می دهد � با وجود پیشرفتهای روز افزون روشهای هرزه‌نگاری همچنان جایگاه خود را حفظ کرده که شاید مهمترین دلیل آن سادگی آن از جهت فناوری ساخت و توزیع است و همچنین امکان استفاده ساده تر و خطر کمتر جهت شناسایی شدن و…

۳ صوتی- هرچند هرزه‌نگاری تصویری با بهره گیری از عکس و فیلم ها قسمت عمده ای از هرزه نگاری امروزی را تشکیل می دهد ولی به هر ترتیب نمی‌توان منکر وجود تاثیر هرزه‌نگاری صوتی شد وصاً این مسئله در محیط سایبر هم جایگاه خود را حفظ و گسترش داده است این نوع هرزه‌نگاری از طریق واژه ها دو تصویر سازی ذهنی مبتنی بر صوت انسان و جابجایی لحن صوت و صدا انجام می‌گیرد و علیرغم اینکه در تعریف و مفهوم هرزه‌نگاری یا پورنوگرافی که ماهیت تصویرگران دارد سازگار نیست ولی لاجرم زیر همین عنوان طبقه بندی می شود.

۴ رایانه- ورود رایانه به دنیای امروزی همان گونه که بسیاری از علوم و صنایع و فناوری های گوناگون را با دگرگونی و پیشرفتهای عظیمی روبرو ساخت در زمینه هرزه‌نگاری نیز تاثیر فراوانی داشت و منشاء تاثیرات شگرفی در  زمینه تولید و توزیع هرزه‌نگاری گردید اهمیت رایانه  به عنوان ابزار نمایش متن و تصویر و فیلم و صوت بلکه به عنوان فناوری نوینی است که می‌تواند منشأ ساخت و تغییر و تولید و غیره آثار هرزه‌نگاری گردد.

۵ خلق هرزه‌نگاری کاملا گرافیکی مجازی: هرچند شایعه بتوان خلقی یا ساخت هرزه‌نگاری گرافیکی را زیر عنوان قبلی طبقه‌بندی کرد ولی به دلیل اینکه این مسئله موجب بروز چالش های نوینی در بحث قانونگذاری و جرم انگاری و اجتماعی گردید به صورت مستقل مورد بحث قرار گرفته است.

خلق تصاویر رایانه‌ای کاملاً گرافیکی که بسیار واقعی به نظر می‌رسید مشکلات اخلاقی جدیدی را ایجاد کرد وجود عکسهای غیر واقعی هرزه‌نگاری از افراد مشهور نشان دهنده امکان استفاده از تصاویر غیر واقعی است برای گرفتن حق سکوت یا تغییر کردن شخص. نهایت تولید تصاویر کاملاً ساختگی که اعمال واقعی را ثبت نمی کنند برخی انتقادها به هرزه‌نگاری به چالش کشید که آیا واقعاً ایرادات و اعتراضاتی که به هرزه‌نگاری وارد میشود خلق تصاویر کاملا مجازی که در آن انسان باقی حضور ندارد مورد سوء استفاده قرار نمی گیرد برطرف می گردد یا همچنان باقیست.

۶ گوشی تلفن همراه: از زمانی که گوشی‌های تلفن همراه صاحب سه رنگ شدن و قابلیت عکسبرداری و فیلمبرداری و نمایش عکس و فیلم را پیدا کرده و مدت زیادی نمی گذرد اما هر پیشرفت فناوری جدید همانگونه که می تواند در خدمت استفاده سودمند باشد و برای مجرمین و بزهکاران فرصتی برای سهولت ارتکاب اعمال خود باشد از این رو این وسیله در توضیح آسان هرزه‌نگاری نقش عمده ای ایفا می کند.

قانون جرایم رایانه‌ای تخصصی‌ترین متن قانون مرتبط با جرایم سایبر محسوب می گردد این مرد از سالها قبل در تحقیقات و پژوهش‌های این حوزه به عنوان تنها منبع موجود مورد استفاده قرار گرفته است و متاسفانه به دلیل طولانی شدن روند تصویب مکرراً مورد اصلاح و تغییر واقع شده است یادآوری این نکته ضروری به نظر می‌رسد که چنان که در مقدمه مربوط به قانون نحوه مجازات اشخاصی که در امور سمعی و بصری فعالیت می نمایند این قانون موجب بروز برخی اشکالات و تعارضات با قانون مزبور به ویژه در مواد ۱۰ قانون نحوه مجازات و ۱۴ و ۱۵ قانون قسمت حامل‌های داده و غیر می‌گردد. بدین صورت که انتقال آثار سمعی و بصری مستهجن و متصل از طریق ها میله‌ای داده به موجب مواد مذکور جرم انگاری شده است در حالی که قانون سمعی و بصری این مورد را قبلاً مورد جرم انگاری قرار داده است حال می بایست به اعتبار سمعی و بصری بودن آثار آن را مشمول این قانون جرایم رایانه‌ای دانست .

ماده ۱۵ قانون جرایم رایانه ای در راستای پشتیبانی از بزه دیدگان و در پیکره بزهی پیش‌بینی شده است که به آن معاونت به عنوان بزهی  جدا گفته می‌شود معاونت به عنوان بزهی جدا به بزهی گفته می‌شود که رفتارش رفتار معاونت است ولی پیر او قاعده‌های بزه اصلی است. به طور منطقی همه وضع هایی که در جایگاه معاونت به عنوان جرم جداگانه رخ میدهند مطلق هستند و بزه بودنشان منوط به این نیست که بزه اصلی رخ دهد. برای مثال طبق بند یک ماده ۶۳۹ قانون مجازات اسلامی تشویق مردم به فساد و فحشا یا فراهم نمودن موجبات آن قابل کیفر است. در این جا تشویق یا فراهم نمودن موجبات مصداق رفتاری هستند ولی در مقام بزهی جداگانه پیش‌بینی شده اند بی آنکه بایسته باشد تا این دو رفتار به فساد یا فحشای مردم بیانجامد.

ماده ۱۵ جرایم رایانه‌ای:《 هرکس از طریق سامانه های رایانه ای یا مخابراتی یا حامل های داده مرتکب اعمال زیر شود به ترتیب زیر مجازات خواهد شد:

الف: چنانچه به منظور دستیابی افراد به محتویات مستهجن آنها را تحریک ترغیب تهدید یا تطمیع کند یا فریب دهد یا شیوه دستیابی به آنها را تسهیل نموده یا آموزش دهد به حبس از ۹۱ روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

ارتکاب این اعمال در خصوص محتویات مبتلایان موجب جزای نقدی از دو میلیون ریال تا ۵ میلیون ریال است.

ب: چنانچه افراد را به ارتکاب جرایم منافی عفت یا استعمال مواد مخدر و روانگردان یا خودکشی و انحرافات جنسی و اعمال خشونت‌آمیز تحریر یا ترغیب یا تهدید یا دعوت کرده یا فریب دهد یا شیوه ارتکاب یاد استعمال آنها را تسهیل کند یا آموزش دهد به حبس از ۹۱ روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم می شود.

تبصره_ مفاد این ماده ۱۴ شامل آندسته از محتویات  نخواهد شد که برای مقاصد علمی یا مصلحت عقلایی دیگر تهیه یا تولید یا نگهداری یا ارائه یا توزیع و انتشار یا معامله می‌شود. ماده ۱۵ قانون جرایم رایانه‌ای دوبند پیش‌بینی شده در اینجا به بند الف آن پرداخته می‌شود:

تمامی مصادیقی که در بند الف ماده ۱۵ قانون جرایم رایانه‌ای به آنها اشاره شده است از مصادیق معاونت در جرایم است قانون‌گذار با جرم انگاری این موارد قصد از بین بردن و ایجاد مانع برای راه هایی را دارد که ممکن است موجب ارتباط افراد با محتویات مستهجن و مبتذل گردد.

در قانون مجازات اسلامی بند ۴ ماده ۶۴۰ مبنی بر اینکه هر کسی برای تشویق به معامله اشیای مذکور در فوق نوشته یاطرح گراور، نقاشی و تصاویر و مطبوعات و اعلانات و علایم و فیلم و نوار سینما و یا ترویج  آن اشیا به نحوی از انحاء اعلان و یا فاعل یکی از اعمال ممنوعه فوق و یا محل به دست آوردن آن را معرفی نماید،》 از موارد شبیه به این مصادیق مورد جرم انگاری قرار گرفته است با این تفاوت که در این ماده ارتکاب مصادیق و جرم از طریق سامانه های رایانه ای و مخابراتی مدنظر قرار گرفته است. ضمن اینکه به نظر می‌رسد منظور از حامل‌های داده نوار سی دی، دی وی دی، فلاپی دیسک، فلش مموری یا هر نوع حافظه سیار یا وسیله ای دیگری باشد که برای جابجایی اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد در مورد عبارت حامل‌های داده نکته دیگر اینکه با توجه به امکان انتقال فایل های صوتی و تصویری از این طریق به نظر می رسد این مسئله در موارد متعددی با قانون مجازات اشخاصی که در امور سمعی و بصری فعالیت می‌کند در تضاد و ظاهراً ناصخ آن می گردد.

علاوه بر این که در این ماده و چه در ماده ۱۴ به صلاحیت دستخوش تغییر و در واقع اشکالات فراوانی می گردد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
+989225192408
تماس با ما
+989225192408